0_Web_АктуелноРуско-украинска кризаСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Кина загрижена поради новиот стратешки концепт на НАТО

Тој повика НАТО „да ги научи своите лекции“ и „да не ја користи украинската криза како изговор за поттикнување конфронтации во целиот свет или за нова студена војна“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close