0_Магазин.ПорталВидеоМагазинНаука и технологија

Кина го произведе најголемиот четириножен робот

Вредна за спомнување е и можноста за вооружување на роботот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close