СветСвет.Слајдер

Ким најави обновување на комуникацијата со Јужна Кореја

Севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун најави дека ќе ја обнови меѓукорејската „жешка линија“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close