0_Магазин.ПорталДомМагазин

Ким Кардашијан го купила поранешниот имот на Синди Крафорд, за 70,4 милиони долари

Продавачи се инвеститорот Адам Вајс и неговата сопруга - глумицата од „Јелоустоун“, Берет Сватек, која го купила домот од Крафорд во 2018 година за 45 милиони долари, пишуваат американските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close