СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Кибернапад врз бензински пумпи ги остави Иранците без гориво

Иранските бензински пумпи биле цел на кибернапад, јави денеска државната телевизија ИРИБ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close