0_Магазин.ПорталДизајн

Кејт Мос и ќерка ѝ се прошетаа по иста писта во Милано

Лила Мос тргна по стапките на нејзината мајка. Овојпат носеше златно-бел костим за капење, украсен со сложена шара, којашто традиционално му се припишува на „Версаче“. Таа облече и раскошна јакна „Фенди“ - со бела кожена чанта и златен ѓердан.

Back to top button
Close
Close