0_Магазин.ПорталЗанимливости

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам планираат патување во САД

Патувањето, речиси сигурно, ќе има и битни елементи што Кејт Мидлтон и принцот Вилијам треба да ги разгледаат, имено - влијанието на принцот Хари и Меган Маркл во Америка по нивното гостување кај Опра Винфри во март 2021 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close