0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Кејт Винслет со својата ќерка во ТВ-серија

Серијата на Доминик Севиџ e од жанрот драма и е таква што во секоја епизода се појавува нов лик и нова приказна. Оскаровката и ќерка ѝ се дел од третата сезона.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close