0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Кениецот Ротич и Етиопјанката Мемује победници на Парискиот маратон

Кениецот Елиша Ротич победи на Парискиот маратон денеска во машка, додека во женска конкуренција триумфираше Тигист Мемује од Етиопија

Back to top button
Close
Close