КошаркаСпортСпорт.Слајдер

Квалификации СП: Македонските кошаркари заминаа за Киев на дуел со Украина

Македонската машка кошаркарска репрезентација рано изутрината тргна на пат кон Киев каде в понеделник го игра вториот натпревар од квалификациите за Светскиот Куп во 2023 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close