0_Магазин.ПорталДизајнМагазин

Кање Вест со „апостолки“ и црни чорапи на модна ревија

Тоа, имено, беше дел од ревијата, а има и модел со високи потпетици. Инаку, 45-годишниот рапер е познат по својот „уникатен“ вкус за обувки, па во минатото носеше и гумени папучи, а најчесто се држи до чифт што самиот го дизајнирал...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close