0_Магазин.ПорталДизајнМагазин

Кање Вест: „Животите на белците се важни“

Кање Вест даде неколку изјави за време на своето шоу, но не говореше за политичката порака.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close