0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Катар ќе добие две панди од Кина пред СП во фудбал

Пандите по име Сухаил и Сораја ќе пристигнат во Катар во октомври, непосредно пред почетокот на турнирот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close