0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Кастриот Реџепи ќе разјасни што се случило со неговото непојавување во Собранието

Пратеникот Кастриот Реџепи денеска во Собранието ќе одржи прес-конференција, на која, како што претходно најави, ќе разјасни што се случило со неговото  непојавување во Собранието, на седницата нан која требаше да се гласа за доверба на Владата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close