0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаПолитички партии

Касами: Видеото на Реџепи е направено под присила

Претседателот на Движењето Беса Биљал Касами вечерва по објавувањето на видеото на Кастриот Реџепи, изјави дека е убеден дека видеото е направено под присила. Тој вечерва пред Парламентот рече дека се грижи за безбедноста на пратеникот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close