Локални избори 2021Политички партии

Караванот „Најдоброто“ на СДСМ кампањата за локалните избори ја почнува од Битола

Караванот „Најдоброто за мојата општина“ предводен од СДСМ утре ги започнува своите активности во рамки на кампањата за претстојните локални избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close