Дописници МКДОпштински вестиПолитика

Канидатите за градоначалник на Берово го потпишаа Кодексот за фер и демократски избори

Кандидатите за градоначалници на Општина Берово на претстојните локални избори, денеска во седиштето на Општинската изборна комисија го потпишаа Кодексот за фер и демократски избори.

Back to top button
Close
Close