0_Web_АктуелноПолитикаПолитички партии

Кандидатура за нов мандат на Мицкоски за претседател на ВМРО-ДПМНЕ

До партиските органи на ВМРО-ДПМНЕ, пристигна кандидатура за претседател на ВМРО-ДПМНЕ за Христијан Мицкоски потпишана од 50 делегати.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close