Дописници МКДЛокални избори 2021Политички партии

Кандидатот за градоначалник од СДСМ и коалицијата, Пекевски порача граѓаните на Берово да ја одберат најдобрата понуда за општината

Кандидатот за градоначалник на Берово од СДСМ и коалицијата Звонко Пекевски, на денешната прес конференција ги повика граѓаните да ја изберат најдобрата понуда која ќе донесе просперитетна општина, за разлика од, како што рече, општина без планови за развој.

Back to top button
Close
Close