Дописници МКДЛокални избори 2021Политички партии

Кандидатот за градоначалник на СДСМ, Горан Трајковски ги претстави заложбите за развој на Делчево

Кандидатот за градоначалник на Делчево од СДСМ и коалицијата Горан Трајковски ги претстави заложбите за развој на Општината. Како што истакна во неговото обраќање Трајковски во рамки на кампањата ќе го посети секое семејство, за да го претстави Најдоброто за Делчево, преку програмата и неговата визија која според него ќе го продолжи патот на развој и во наредните 4 години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close