Локални избори 2021Политички партии

Кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за Штип ја презентираше програмата

Кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ и коалиционите партнери за Општина Штип, Иван Јорданов на денешната прес-конференција истакна дека нивната програма изобилува со нови, иновативни решенија, но и со проекти кои се неопходни за квалитетен живот на сите штипјани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close