Дописници МКДЛокални избори 2021Политички партии

Кандидатите за градоначалник на Дебрца потпишаа договор за фер политичка борба

Кандидатите за идната градоначалничка функција на Општина Дебрца денеска се заложија за конструктивна политичка борба за претстојните Локални избори закажани за 17 октомври.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close