ОпштествоХроникаХроника.Портал

Камион излетал од коловоз и се запалил, возачот со тешки повреди

Возач на камион завршил со тешки повреди откако излетал од патот Гостивар-Кичево.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close