Дописници МКДСпортФудбал

„Каменица Саса“ убедлива против „Победа“, пехчевски „Кит-Го“ загуби од „Осогово“

Фудбалскиот клуб „Каменица Саса“ забележа убедлива победа од 3:0 над лидерот ФК „Победа“, во рамки на 12. коло од Втората фудбалска лига - Исток.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close