Политички партии

Калеска-Ванчева: Со аргументите за укинување на Пржинската влада се докажува дека институциите не се заробени, дека имаме фер и слободни избори

Скопје, 27 јануари 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close