0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Како овој мал американски град случајно стана „Шангри-ла на тишината“

Добредојдовте во Грин Бенк, малиот американски град кој стана рај за луѓето што бегаат од дигиталната ера.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close