Политички партии

Каевски: СДСМ успеа да ги реализира двете најголеми стратешки цели на државата

За само пет години СДСМ успеа да ги реализира двете најголеми стратешки цели на државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close