0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

И утре сончево, во вторник врнежи, од среда повторно стабилно со раст на температурите

Во текот на неделата температурите постепено ќе се зголемуваат, а, како што највува УХМР, во петок и сабота на места ќе достигнат и до 24 степени.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close