0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

И кучињата знаат да кажат „благодарам“

Како кучиња го покажуваат тоа? Преку „бакнежите“ и мавтање со опашката, или со тој нивен искрен и неодолив поглед? - Со сѐ тука наведено. И науката го потврди тоа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close