0_Магазин.ПорталЗанимливости

И Дедо Мраз засегнат од корона-пандемијата и вакцините

Многу луѓе во нормални услови избираат да го глумат Дедо Мраз „на најмување“ во училишта, градинки, болници, сиропиталишта и сл.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close