ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

И во Амстердам одржан протест против ковид мерките

Неколку илјади луѓе одржаа мирен протест во Амстердам против мерките воведени поради коронавирусот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close