БалканБалкан.Портал

Итна седница на Домот на народите поради блокадата на Парламентот на БиХ

Итна седница на Домот на народите на Парламентарното собрание на Босна и Херцеговина е закажана за денеска поради блокадата на Парламентот на БиХ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close