0_Web_АктуелноЕвропаСвет.Слајдер

Итен состанок на СБ на ОН поради ситуацијата на полско-белоруската граница

Советот за безбедност на Обединети нации за утре закажа итен состанок за кризата со мигрантите на границата помеѓу Полска и Белорусија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close