Политички партии

Митева: Стопанството губи милион евра дневно затоа што власта не произведува доволно струја

Скопје, 1 септември 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close