Посетете ја новата веб страна на МИА
БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Италијанската полиција заплени 353 килограми кокаин и уапси четворица Албанци

Припадниците на италијанската полиција од секторот за борба против трговија со наркотици заплениле  353 килограми кокаин и уапсиле четворица албански државјани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close