0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Италијанската министерка за внатрешни работи Ламорџезе денеска во Скопје

Предвидено е Ламорџезе да учествува на Комитетот на министри на Конвенцијата за полициска соработка на Југоисточна Европа што ќе се одржи претпладнево во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close