СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Исчезна мајка со три деца во Минесота, во езеро пронајдени телата на две од децата

Потрагата по мајката и уште едно од децата се уште е во тек, а трагачите веруваат дека децата намерно се удавени. Ниту една од жртвите и оние по кои се трага не се именувани, додаваат американските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close