БалканДописници Свет

Истражување на Демостат: На изборите за градот Белград опозицијата ако се обедини има шанса за победа

На претстојните избори за градот Белград на 3 април идната година, опозицијата има шанса да победи доколку се обедини, покажуваат денеска објавените резултати од анкетата на истражувачко-издавачкиот центар Демостат за ставовите на граѓаните на српската престолнина, јави дописникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close