0_Магазин.ПорталАвтомобили

Истражување: Какви автомобили најчесто возат „психопатите“

Испитувањето вели дека оние со персонализирани регистарски таблички имаат речиси трипати поголема подложност на „психопатско однесување“ од оние со стандардни таблички.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close