0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБалканБалкан.ПорталДописници МКДОпштествоХроникаХроника.Портал

Истрагата за смртта на четворицата руски туристи во Албанија се проширува и во Северна Македонја

Истрагата околу смртта на четворицата руски туристи, кои синоќа беа понајдени мртви во сауна во хотелот “Глорија“ во турстичката зона Ќерет кај Каваја, се проширува и во Северна Македонија.

Back to top button
Close
Close