0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Иско во Севиља

Севиља постигна начелен договор со Иско, кој ова лето ќе биде третото засилување на клубот по дефанзивецот Маркао од Галатасарај и левиот бек Алекс Телес од Манчестер јунајтед, се наведува во клупското соопштение.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close