СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Иран подготвен за размена на затвореници со САД

Портпаролот на иранското Министерство за надворешни работи денеска изјави дека Иран е подготвен за размена на затвореници со САД

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close