0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Интер се засили со Госенс од Аталанта

Како што јавија денеска италијанските медиуми, Госенс доаѓа во Милано како позајмен фудбалер до крајот на сезоната, а Интер има обврска потоа да го откупи неговиот договор со клубот од Бергамо.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close