Сервисни информацииСкопје

Интервенции и акции на ЈП Водовод и канализација за непрекинато и квалитетно водоснабдување во Скопје

Екипите на ЈП Водовод и канализација – Скопје, во периодот од 26 до 30 септември покрај редовните теренски проверки и работни активности, интервенираа на неколку локации во градот, со цел непрекинато и квалитетно водоснабдување за скопјани, информираат од јавното претпријатие.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close