0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Инклузивна празнична забава за децата со попреченост од Аеродром

Во организција на Коалицијата „Менуваме“ денеска во клуб во општина Аеродром ќе се одржи инклузивна празнична забава со Дедо Мраз со делење пакетчиња за децата со попреченост од Аердормом и дружба со настап на уметници од македонската естрада.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close