0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Иницијаторите на фудбалската Суперлига најавуваат нов концепт

Иницијаторите на фудбалската Суперлига, чиј првичен концепт пропадна под жесток притисок на бројни институции и јавноста, сè уште не се откажале од намерата да го заживеат новото натпреварување, јави германската новинска агенција ДПА

Back to top button
Close
Close