БизнисСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Индија со рекордни 1.4 милиони тони извоз на пченица во април

Испораките во мај може да пораснат на 1.5 милиони тони, појасни застапник на глобална трговска компанија од Њу Делхи

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close