ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Илјадници Британци се поклонија пред ковчегот на кралицата Елизабета

Голем број Британци од синоќа од синоќа се поклонија пред ковчегот на кралицата Елизабета, што е изложен во Парламентот

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close