0_Магазин.ПорталЗанимливости

„Икеа“ со реклама ѝ оддаде почит на Ангела Меркел

Дојде крајот на една ера... Имено, Ангела Меркел денеска, по 16 години раководство, му ја предаде сојузната канцеларија на нејзиниот наследник Олаф Шолц.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close