Линк во живоПолитика

Изјави на премиерот Заев и претседателот на Алтернатива Гаши (во живо)

Изјави на премиерот Зоран Заев и претседателот на Алтернатива, Африм Гаши.

Скопје, 5 декември 2021 (МИА) – Изјави на премиерот Зоран Заев и претседателот на Алтернатива, Африм Гаши, во Клубот на пратеници.

Таг
Back to top button
Close
Close